Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy grałbyś na serwerze RPG ? [OPIS + ANKIETA]


KUba9821345

Serwer RPG ?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zrobi? RPG ?

    • Tak
      13
    • Nie
      4
    • Harlem Shake i Tak.
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mogę stworzyć serwer RPG, z questami, zamkami, targami oraz z działkami do wykupienia.

Atrakcje jakie tam zobaczyłbyś:

- Katakumby(1-3)

- Kilka zamków, każdy ma oddzielne miejsce na działki.(Przy zamku są działki, nie na oddzielnym świecie)

- Możliwość survivalu.

- Wstęp na Targ, możliwośc wykupienia miejsca na sprzedawanie przedmiotów.

- Branie questów.

- Naprawianie itemków u kowala, leczenie w koszarach.

- Areny pvp, na które możemy walczyć z ludźmi jak i potworami...

Jest tego więcej, ale nie wiem czy warto robić.

20 slotów będzie, ale w każdej chwili mogę zrobić 50 lub 100.

Po znacznej ilości głosów będzie można zamknać.

Opublikowano

RPG'ów jest mało, zagrałbym.

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Bardzo chętnie zagrałbym na takim serwerze. Jest ich bardzo mało + fajnie by było pograć na serwerze który jest bardzo dobrze rozwinięty.

Kappa.

Opublikowano

Okej, to ja zabieram się do pracy ;)

Serwer (jeżeli znajdzie się pluginopisarz) to będzie premium, a gracze bez będą musieli płacić złotówkę/dwa.

Albo i nie.....

Opublikowano

Chętnie mógłbym przyczynić się do projektu.

Zapraszam na PW z GG :)

 

Ogółem, projekt mi się podoba.

Opublikowano

Dla chcących mi pomóc.

Skype: Danoszatorze

Inaczej niestety się nie dogadamy.Ew Ts3 :D

Liczę na SS, bo inaczej nie wierzę.Pluginy i serwer ogarnięty, teraz mapa pozostała.Stworzyłem wioskę startową, targ oraz 20 działek.
Jeszcze zostaje mi questy(wtorek-środa).Oraz rozreklamowanie......

Opublikowano

powtarzam pytanie ja tu jakieś PVP widze... Wypisz mi zasady RP bo zgłosze temat za kłamanie .

Na serwerze będzie można wybrać klasy, prace.(Będzie ich około 7)Kilka różnych zamków, wiosek.W każdej co innego.U jednej zadania, u drugiej areny z potworami, u trzeciej handel.Dodatkowo można wynająć miejsce na dom, lub sklep przy drodze.Nie chcę zbyt dużo mówić, bo wygadam się.

 

 

Zagrałbym ale musi być to dobrze zrobione i nie 20 slot :)

Pomoc zawsze miła :)

 

Serwer będzie 40 slotowy !

Opublikowano

ok temat zgłaszam za podawanie fałszywych informacji co do RP dziękuje dowidzenia.

 

Naprawdę nie musicie kłamać o RP poprostu napisać prawde wystarczy a nie już się zachęciłem a tu jeb nie to nie RP a jak mam nie zgłaszać to napisz mi co to

 

RP

MG

IC

OOC

PG

 

 

czekam daje 1 dzień


 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...